BUDUAR /

O mnie

O mnie
O MNIE -ZDJĘCIE

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 8 lat zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz małych, jak i dużych powierzchni mieszkalnych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej wraz z nadzorem autorskim.

 

Specjalizuję się w projektach wnętrz domów jednorodzinnych oraz projektowaniu mebli. Swoje projekty wykonuję na terenie całego dolnego śląska. Projektując dla Państwa dom, mieszkanie czy kuchnię zawsze przyświeca mi motto: Pokaż mi swoje wnętrze, powiem Ci kim jesteś.

 

Według tej dewizy staram się pracować. Dobieram odpowiednie formy, kolory, materiały w sposób spójny, interesujący i nietuzinkowy, a jednocześnie bliski oczekiwaniom inwestora.

 

Największą inspiracją są dla mnie Państwo, dlatego duży nacisk kładę na dialog przed przystąpieniem do projektu. Państwa upodobania, przyzwyczajenia oraz marzenia stają się fundamentem tworzenia oryginalnego wnętrza, w którym poczujecie się wyjątkowo…

 

Projektowanie wnętrz jest dla mnie wyzwaniem, które pozwala stworzyć wnętrze na miarę Waszych potrzeb i wymagań. Architektura wnętrz wymaga projektanta, którego pasja, wykształcenie oraz doświadczenie pozwolą na realizację Waszych marzeń o pięknym domu.

 

© Copyright 2015 - BUDUAR - Wszystkie prawa zastrzeżone